PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104068}

Sam przeciw wszystkim

Seul contre tous
7,0 2 871
ocen
7,0 10 1 2871
7,1 11
ocen krytyków
Sam przeciw wszystkim
powrót do forum filmu Sam przeciw wszystkim

Brutalny

użytkownik usunięty

Gaspar Noe to reżyser bezkompromisowy, nie wyznaczający sobie sztucznych granic do
który nie posunąłby się w filmie. Jego obrazy filmowe ukierunkowane są na ukazanie życia
takim jaki jest, bez żadnych upiększeń, bohaterzy są amoralni a ich umysły zamglone.

"Seul contre tous" wbija w fotel i nie potrafi dać widzowi komfortu psychicznego, nawet
wtedy gdy akcja jest na pozór sielska. Zakończenie filmu jest jednym z moich ulubionych,
różni się nieco od tych z pozostałych filmów Gaspara, ale tylko przelotnie.

Bezkompromisowy, niesmaczny i przepełniony miłością - najlepszy film Gaspara.

ocenił(a) film na 8

Mniej więcej to chciałem napisać. Jedno co mi nie pasowało w tym filmie, to zbyt bogate - jak na bohatera-troglodytę - życie wewnętrzne; za dużo mądrości, za mało realiów. Poza tym - dyskomfortowa bomba. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 4

to że "bezkompromisowy, niesmaczny" ok, zgodzę się ale "przepełniony miłością" ?! - jaką ? kazirodczą? to nie jest normalne, zdrowe.
Gościu był walnięty, zapatrzony w siebie. Szczerze to końcówkę filmu odebrałem jako głupie tłumaczenie za to co robił z córką a nawet szczycenie się tym,

ocenił(a) film na 9
doggz

Haha, nie ma to jak ocena filmu przez pryzmat sympatii (lub antypatii) do bohatera. Urocze.

jesli uzytkownika usuneliscie to nalezaloby honorowo usunac "jego" wypowiedzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones