Sofia Carson

Sofía Daccarett Char

8,3
4 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sofia Carson

Ktoś już to napisał, ale napiszę jeszcze raz, w razie gdyby ktoś nie zauważył, czy coś :)
Zagrała w tym filmie główną rolę razem z Thomas'em Law'em. Czy mógłby ktoś dodać do filmografii? Dodam, że film wyszedł w USA na DVD 16.08.2016r., a w listopadzie ma być u nich w tv. Niestety nie słychać na razie nic o polskiej wersji :'(
Oglądałam i uważam, że jest to całkiem niezła wersja. W każdym bądź razie chętnie bym ją tu oceniła i pokazała młodszym siostrom, więc czekam na polskie napisy/lektora/dubbing ;)

użytkownik usunięty
Oliwia_Radlak

Nadal nic nie wiadomo o polskiej wersji? Chociażby z napisami?

chwilowo nic nie wiem :/ ale na disneyowskich stronach też nie ma żadnej informacji o polskiej wersji :'(

nie ma po polsku niestety :( jest po angielsku tylko oglądałam nawet fajny :) w sensie Sofia i jej ,,książe" zagrali super i mega podobali mi się razem, ale reszta aktorów poza Jodi ( chyba tak to sie pisze) słabo grała i wydaje mi się że ich postacie były bardzo dziecinnie wykreowane :( szkoda troche boby był fajny film

Pandzia_23

Gdzie po angielsku?!

Marcel_WaWa

mam ten film po polsku i nawet spoko. fajny ma głos :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones