Samara Weaving

7,9
11 678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samara Weaving
Illegible_login

dla mnie tez, prawdziwe klony, ale jakos mi to nie przeszkadza :D

Illegible_login

wcale mnie nie zaskoczył fakt, że Samara jest z Australii. jak dla mnie wniosek jest prosty: najpiękniejsze są Australijki. Margot Robbie,Nicole Kidman, Phoebe Tonkin, Abbie Cornish, Natalie Imbruglia, Miranda Kerr... w sumie Australijczycy ogółem, bo mogłabym podać długą listę australijskich przystojniaków. ;)

isobel

Natalie Imbruglia trochę podobna do innej (bardziej znanej) Australijki - Kylie Minogue. Ale to może już za daleko posunięta teoria i odbieganie od tematu ;) .

Illegible_login

hm, nie powiedziałabym że Natalie i Kylie są do siebie jakkolwiek podobne... osobiście też nigdy nie uważałam Kylie za super piękną. zmysłową tak, ale super piękną. ale każdy widzi inaczej a o gustach się nie powinno dyskutowac. ;)

pozdrawiam ;)

isobel

* zmysłową tak, ale nie super piękną.

isobel

Aha, czyli najpiękniejsi na świecie są więźniowie angielscy, hm.

Prynt

co za słaby żenujący trolling. zrób sobie tą przerwę od internetów, co? aż się o to prosi.

isobel

Nie trolling tylko fakty. Brytyjczycy zsyłali na Australię swoich więźniów. Może ty skończ z internetami i wróć do podstawówki, skoro takich rzeczy nie wiesz, impertynentko umysłowa. 

Illegible_login

Nie zdziwię się jeżeli obie panie niedługo zagrają w jednym filmie, np. siostry. W serialu "SMILF" Samara gra jedną z ról, i nawet był wątek że ktoś ją z Robbie porównuje, polecam ten serial ogólnie

Illegible_login

Tak jest! Dokładnie, oglądając "Trzy billboardy..." zastanawiałam się, skąd ją kojarzę. Bardzo podobna

Illegible_login

Dokładnie :) .

Illegible_login

Są tak bardzo podobne, że naprawdę mogły by być blizniaczkami.

Illegible_login

miałam to napisać jak tu weszłam,podobne jak siostry!

Illegible_login

Podobne, ale Samara piękniejsza.

Illegible_login

O nie, tylko w 50%, druga część to Eva Green!

Nonchalance

Tak! Też to widzę. Gdyby przefarbować ją na czarno wyglądała by jak siostra Evy Green

Illegible_login

Gdyby Margot Robbie była ładniejsza to wyglądałaby jak Samara Weaving.

Illegible_login

Samara+Gillian Jacobs+Margot Robbie=siostry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones