Lupita Nyong'o

Lupita Amondi Nyong'o

7,5
15 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lupita Nyong'o

Drugi film w życiu, rola naprawdę mizerna, no, ale trzeba być politpoprawnym. Czarny Obama, czarna prezeska
Akademii. Hollywood staje się strasznie rasistowskie.

Dark_Side_Of_The_Moon

co takiego mizernego było w tej roli? Może zamiast gadać o kolorze skóry zaczniemy gadać o aktorstwie?

xavi1991

Pytanie chyba powinno brzmieć: co jest niezwykłego w tej roli? Nie dostaje się nagród za to, że nie było się mega kiepskim. Przeciętność.

Co do koloru skóry to popieram, Akademia i Hollywood powinni o tym pamiętać, że liczy się aktorstwo a nie rasa i politpoprawność.

Dark_Side_Of_The_Moon

Choćby, że była bardzo emocjonalna, oparta na wielkiej niesprawiedliwości. Męczeństwo w bardzo precyzyjny sposób. To już są jakieś argumenty.

To kto twoim zdaniem i czemu właśnie ta rola była niezwykła?

xavi1991

Właśnie nie była :) nie podoba mi się oskar dla niej.

Dark_Side_Of_The_Moon

się pytam kto zamiast niej, w tym sensie ;)

xavi1991

Wszystkie 4 nominowane były lepsze, ale dla mnie naprawdę dobrze zagrała Lawrence. Rola o wiele ciekawsza niż w "Poradniku...". Ale dwa Oscary w tak krótkim czasie by nie przeszły. Dałabym więc Roberts.

Dark_Side_Of_The_Moon

Jakie to śmieszne czytać pretensje, co do wyboru i uzasadniać je w pewnym sensie kolorem skóry pod filmem pokazującym ogrom zła, jakie wyrządził rasizm w USA. Ludzie jednak się nie zmieniają, oglądałeś ten film z otwartymi, czy zamkniętymi oczami?

Dark_Side_Of_The_Moon

Czytałam w jakimś magazynie, że pochodzi z bogatej, wpływowej rodziny, ojciec były minister w Kenii chyba zdrowia (?), kuzynka też wpływy ma w Afryce wdłg. Forbes. Lupita w wieku 30 lat stwierdziła że jednak chce wykorzystać pozycję rodziny? W każdym razie nie sądzę żeby ten Oscar był dziełem przypadku, jedyne czego zazdroszczę to odebranie statuetki z rąk Christopha Waltza XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones