Katarzyna Herman

7,8
17 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Herman
użytkownik usunięty
miss_obscene

najlepszy demot...

miss_obscene

myślałam że coś rozwalę jak ją zobaczyłam w reklamie. zawsze mi się podobała jej gra, ale nie uważałam jej za geniusza.

Dla kasy ludzie robią wszystko - nawet porozumienie między planetarne które jest ŻAŁOSNE :( ... a szkoda...

hedwiga

Właściwie co to jest? Jakiś akt desperacji mało rozchwytywanej aktorki? Nie ma dla niej filmu, to zajęła się reklamowaniem gołąbków bez zawijania? Jakaś masakra.

miss_obscene

Totalny brak smaku przez tą aktorkę.Jak aktor zaczyna występować w jakichkolwiek reklamach to moim zdaniem zrównuje się z dnem.Ośmieszanie się...

MartaDead

Dokładnie, reklamy są dla amatorów, którzy ewentualnie dopiero zaczną "karierę" filmową, a nie dla kogoś, kto - przynajmniej teoretycznie - zajmuje jakąś tam wyższą pozycję.

MartaDead

Ale Kondrat genialnie czyta bajki z morałem, reklamując bank X.
Macie rację - reklama knorra jest cienkaaaa... -.-"

marstas09

Padłam:
pudelek.pl/artykul/25815/herman_o_kolegach_chodza_do_pracy_jak_do_fabryki/

I kto to mówi? AŻ MAM OCHOTĘ IŚĆ POZAWIJAĆ GOŁĄBKI Z TEGO WSZYSTKIEGO!!!

miss_obscene

reklama jest swietna i z klasa , nie wiedzialem ze to aktorka serialowa , nigdy nie zainteresowalbym sie jakimis serialowymi aktorkami ale ta reklama jest tak sympatyczna ze zajrzalem na jej portfolio , niestety myslalem ze to jakas pisarka czy literatka a to zwykla aktorka podstarzala z lekka
ale reklama jest swietna , nie wiem czemu eale ona przypomina mi taka dame z wyzszej klasy na tej reklamie albo jakas dobra pisarke w zyciu nie wiedzialem ze to jakas aktorka , ja zadnych seriali nie ogladam
a wy dzieci jestescie kiepskie jak czytam wasze wpisy zachwyty nad reklama banku to az zal mi was dzieci netu

Redsky

Faktycznie, tak dystyngowanie gmera łopatką w patelni, a potem tak wzniośle ładuje sobie kawał mięcha w paszczę i gryzie. Do tego sprzedaje się razem z mężem i - o zgrozo - dzieciakiem. Niedługo zagra w reklamie Stoperanu i z tym błogim uśmiechem wielkiej damy będzie polecała "jej sposób na sraczkę". Sorry, albo się jest dobrą, ambitną aktorką, albo kiepską aktorką, albo aktorzycą z reklamy Knorra i ja ją właśnie przez ten pryzmat oceniam.
BARDZO WIELKA KLASA.

miss_obscene

1/10 Bo rzygać mi się już chce od tych debilnych knorrreklam...

KRTC

a mąż wyglonda jak przygłup a naj wiencej to w reklamie cosi tam w sosie z czerwonego wina i w sosie co syn jezd wyjehany ale i tak w każdy reklamie wyglonda jak matoł

gosiagosia333

Jeżeli już jesteś w temacie przygłupów, to kup sobie dziecinko słownik ortograficzny, słownik języka polskiego, poczytaj o interpunkcji i budowaniu zdań.
A dopiero potem możesz komuś "przygłupować".

miss_obscene

ale faktycznie przygłup, a jak ! do tego częstotliwość emisji - przytłaczająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones