PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671320}

Zabawmy się w piekle

Jigoku de naze warui?
6,3 1 303
oceny
6,3 10 1 1303
7,5 6
ocen krytyków
Zabawmy się w piekle
powrót do forum filmu Zabawmy się w piekle

Od pierwszej minuty filmu jesteśmy bombardowani ciągiem groteskowych wydarzeń sytuacyjnych,
które wywołują na sali nie jedną salwę śmiechu. W filmie powtarza się, jak zaklęcie, piosenka,
wywołująca uśmiech nawet na panu Zdzichu ze Urzędu Skarbowego.

Fabuła opowiada perypetie czwórki amatorskich filmowców, marzących o wielkiej karierze i sławie,
brzydzących się komerchą. Dodajmy do tego córkę dzianego gangstera, która marzy o byciu sławną
aktorką, japońskiego Bruce Lee, skłócone gangi (duuuużo krwi!), kilka zbiegów okoliczności i oto mamy
ponad 2 godziny rozrywki.

miserylovescompany

Gdzieś on line z napisami pl można ?

theszatanx

Dzisiaj o 22. na Cinemax 2 :)

littlelinkinquar

Zakręcony film, i dużo krwi. Kurcze, niby dziwaczny a ma coś w sobie. Dotarłam do końca i nie żałuję, choć nadal czuję klasyczne "WTF?" wymieszane z "dlaczego?".

ocenił(a) film na 6
littlelinkinquar

Racja, miałem podobne odczucia po filmie ;)

littlelinkinquar

Od kliku lat nie mam TV, zrezygnowałem ale telewizor posiadam.

theszatanx

Na razie dotrwałem do 63 mi. i wiele szumu o nic.
Gdzie ten niby rozlew krwi ?
Nie zaciekawił mnie ani na moment.

theszatanx

Krew się jeszcze rozleje, spokojnie. Ciekawe czy dotrwałeś do końca? To specyficzne kino, dla koneserów tak przedstawianych treści. Ja akurat miałam ochotę na taką groteskową historię. W inny dzień pewnie bym nie przełknęła.

ocenił(a) film na 6
miserylovescompany

Sceny walki w większości przerysowane i absurdalne, ale momentami mocno mi się kojarzą z japońskim wątkiem Kill Bill. Poczucie humoru specyficzne, nie do końca mi odpowiadało, ale film jako całość oceniam pozytywnie. Polecam, jak zwykle nie każdemu...

ocenił(a) film na 8
miserylovescompany

Lubie japońskie filmy za ten właśnie absurd ale jednego nie pojmuje dlaczego na końcu policja wszystkich wystrzelała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones