PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33184}

Nieodwracalne

Irréversible
7,2 47 517
ocen
7,2 10 1 47517
7,2 22
oceny krytyków
Nieodwracalne
powrót do forum filmu Nieodwracalne

Jeszcze tak powalonego filmu nie oglądałem. Same pedały, rżnięcie, dziwki, przemoc. Dla mnie mniej niż 0. Nie traćcie czasu na niego.

ocenił(a) film na 7
siNNer

weź już lepiej.......
zajmij się uprawianiem działki, a nie oglądaniem filmów....

dr_E__Brown

Rajcuje cię to ,kolega ma racje

ocenił(a) film na 9
siNNer

hyh...
no to chyba duzo filmow to ty nie poogladałes:p jesli w tym filmie widziałes tylko "Same pedały, rżnięcie, dziwki, przemoc" to troszq mi ciebie zal...lepiej włacz sobie raz jeszcze nemo lub mortal kombat, a kino francuskie zostaw dla ludzi ktorzy nie patrza tylko na obrazki, lae staraja sie zrozumiec jaki jest sens filmu...Dla ciebie ten film to mniej niz 0?? jakbym kciał byc wredny to bym napisał ze twoj komentarz mowi o tobie ze masz IQ rozdeptanej meduzy:o ale ze nie jestem wredny to nie bede ci tego pisał i zachowam to dla siebie:)

użytkownik usunięty
Lysy

Z moim IQ nie jest źle.. ale też oceniam go baardzo nisko, odnosząc wrażenie "taniej sensacji". Doszukiwanie się w tym całym seksie czegoś jest naprawdę trudne.. film prawie powoduje nudności!
Może po prostu jestem z zupełnie innego świata? I NIE CHCĘ WIDZIEĆ TEGO?

No jeśli widzisz (chcesz widzieć) tylko jasne strony życia, to ok. Ale życzę ci, żebyś kiedyś nie obudził się z ręką w nocniku. A film jest dla ludzi dojrzałych w pierwszej kolejności...

Lysy

Szczerze co ty widziałeś i co ty przeszles. Odwróć teraz myślenie wegi. Przemysł to

siNNer

A propos kolesia, który zaczął wątek. Najwyższą notę (10/10) ma u niego: Pasja, Pojutrze itp. To chyba wszystko tłumaczy.

Stansfield

Stansfield napisze krótko - KWESTIA GUSTU .

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr_2

Bardzo konstruktywna krytyka, pelna glebokich i wnikliwych spostrzezen

Alexanderrr_2

To nie jest kwestia gustu,przeolbrzymia a zarazem zraża ludzi do realiów. Wega wie cze chce

siNNer

SRBSKI FILM !!

ocenił(a) film na 9
siNNer

Jak lubie takie filmy jak ruhajom jakies szmaaty. Najlepsze jak zapinał Belucci w odbyt na ulicy z beki nie mogłem xd

Duma_Newtona

Bo jak ciebie non stop w dupę ruchają jak szmatę to nie dziwota że to lubisz. Głodnemu chleb na myśli.

tom126pe

Głodny głodnemu wypomni ; ))

ocenił(a) film na 7
siNNer

Chyba większość ludzi nie nadaje się do oglądania takich filmów. Dla mnie film jest dobry, ale jak włączyłem go kolegom w pracy to usłyszałem takie same komentarze co w pierwszym komentarzu. I jeszcze ten klub "odbytnica". Potem przez tydzień słyszałem że ja to oglądam tylko filmy o odbycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones