PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33184}

Nieodwracalne

Irréversible
7,2 47 409
ocen
7,2 10 1 47409
7,2 21
ocen krytyków
Nieodwracalne
powrót do forum filmu Nieodwracalne

Frajer

ocenił(a) film na 4

trzeba byc totalnym palantem zeby puscic kobiete sama po imprezie...co innego sie moglo stac? draznil mnie ten facet przez caly film...
brudny obraz ale obejrzalam bez odwracania glowy spokojnie....scena z gasnica niezla

ocenił(a) film na 4
Persefona87

4/10 - to i tak nieźle ;p

Scena z gaśnicą - taka sobie. Po pierwszym uderzeniu powinien mieć rozkwaszoną całą twarz - a tu nic, jak z gumy. Dopiero po kilku ciosach nabiera to wyglądu. Ścieżka dźwiękowa beznadziejna - zły pomysł. Ciężko się to ogląda przez widok z lotu owada (sam to tak nazwałem), a raczej pijanego owada latającego - jakaś mucha ;p We Francji może i niezły, w Polsce już nie - tu, gdyby powstał ten film byłby całkowicie inny. Inna mentalność francuzów...

ocenił(a) film na 8
LA4

Skupiacie się na gaśnicy ale ten film ma przesłanie i miał wstrząsnąć widzami.I udało się.Byłem ze swoją kobietą na tym filmie w kinie parę lat temu i oboje doszliśmy do wniosku,że jest wiele cienkich granic pomiędzy wieloma sprawami w życiu.Jaki są to granice niech każdy sam oceni po oglądnięciu tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones