PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33184}

Nieodwracalne

Irréversible
7,2 47 447
ocen
7,2 10 1 47447
7,2 21
ocen krytyków
Nieodwracalne
powrót do forum filmu Nieodwracalne

Filmy tego typu?

ocenił(a) film na 9

jak wyżej. najlepiej dramat, ogólnie ciężkie kino i absolutnie nie mówie tu o gore czy jakimś
obskurnym, niszowym kinie. i zaznaczam od razu też, że "Serpski Film" widziałem (miodzio ;) ).

ocenił(a) film na 7
raphael1331

Sprawdź poprzedni film Noe'go "Sam przeciw wszystkim". Jeśli tutaj Noe szokuje w pierwszych scenach to tam w całym filmie i to nie tylko wizualnie. Po prostu myśli i poglądy głównego bohatera mogą wydawać Ci się jeszcze bardziej niepokojące niż scena gwałtu. Ten sam bohater pojawia się w początkowej scenie z Nieodwracalne, kiedy stwierdza, że czas niszczy wszystko ;)

ocenił(a) film na 9
lepeczynlcn

widziałem film, niezły. chcę również zobaczyć "Carne" Noego. swoją drogą ostatnimi czasy duże wrażenie zrobił na mnie film "Dead Man Shoes" - więc Ci polecam bo widzę, że chyba gustujesz w takim kinie :)

ocenił(a) film na 9
raphael1331

zly dotyk z Josephem Gordon-levitt, widziales?

ocenił(a) film na 9
tatanka25

nie ale zobacze ;) myślę, że o coś takiego chodziło. ps. z krwistszych rzeczy przypomniałem sobie "Martyrs". Polecam chociaż pewnie widzieliśta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones