PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6246}
7,4 2 344
oceny
7,4 10 1 2344
Hrabina Cosel
powrót do forum filmu Hrabina Cosel

Świetny film!!!

ocenił(a) film na 10

Najbardziej podobała mi się w tym filmie rola Jadwigi Barańskiej. Jej intonacja głosu, zachowania itp. po prostu coś niezwykłego. Prawdziwy talent aktorski. Serdecznie polecam ten film !! ;))

ocenił(a) film na 7
dxxxx17

Zupełnie inna rola niż w "Noce i dnie".
A hrabina Cosel dowodzi tylko tego, że kobiety nie powinny mieszać się do polityki, bo są bardziej zawzięte i mściwe.

qqryqu

qqryqu kolejny stereotyp na temat kobiet.
Jestem meżczyzną, i uważam że kobiety mają takie same prawa jak meżczyzni.

ocenił(a) film na 7
rrrrr2r

Ja napisałem tylko o swoich spostrzeżeniach po filmie. To bez znaczenia co prywatnie uważam na ten temat.

qqryqu

Film doskonały, a do tego jeszcze niesamowicie doskonale dobrana obsada. Perełka polskich aktorów. Jestem zadowolony, że mam ten film na DVD. Barańska ma naprawdę tutaj doskonałą rolę. Zgadzam się, że lepsza to rola niż w NOCE I DNIE. Szkoda, że jednak to właśnie ta druga rola jest bardziej znana, a HRABINĘ COSEL mało kto zna :) Mnie osobiście podoba się bardzo Ignacy Gogolewski w swojej najlepszej roli. Jego głos i kwestie oraz sposób, w jaki je wypowiada są fenomenalne. Nikt lepiej by tego nie zagrał.

kronikarz56

Czy to ten film czy coś innego? Bo szukam :-) https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Polski+film+o+arystokracji,3406686

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones