PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605702}

Łup

La proie
6,8 5 157
ocen
6,8 10 1 5157
Łup
powrót do forum filmu Łup

jest strasznie żywotny w tym filmie, nie uważacie? skoczył z jakiegoś mostu, wstał i potruchtał
dalej jakby nigdy nic, a potem skoczył na jadący pociąg i z niego zeskoczył, a jeszcze na końcu
dwa razy w niego strzelili, spadł z urwiska prosto do rzeki, ale i tak okazało się, że przeżył xD

ocenił(a) film na 7
xxDominikaxx

Rambo 18 ;p

ocenił(a) film na 4
xxDominikaxx

I to, moim zdaniem, całkowicie rozwaliło skądinąd przyzwoity thriller. Intryga ciekawa i zwroty akcji w miarę przemyślane - całość fajnie by trzymała się kupy gdyby właśnie nie wstawki z niepotrzebnie rozdmuchaną akcją, gdzie bohater jest absolutnie niezniszczalny. To zupełnie odrealnia ten film, a szkoda. Absurdu dopełnia aktor, który przy całym swym męstwie biega jak panienka. Nie mam nic przeciwko bieganiu jak panienka, ale na wszystko jest miejsce i czas. (Plus obowiązkowy od dłuższego czasu w prawie każdym francuskim filmie motyw mniej lub bardziej podstarzałego gościa w namiętnych scenach z młodą laską. Oni chyba mają jakiś fetysz)

ocenił(a) film na 9
xxDominikaxx

O mogę spoilerowąc bo dałeś ostrzeżenie;p
Wiesz, motywacją przez długi czas byla jego żona i córeczka, potem już tylko córeczka więc to były uzasadniony "przypływy żywodności";P Podobało mi isę, że w tym filmie było iwęcej realizmu niż w nie jednym Amerykańcu :) No skok na półbalkon z domu pedofila gdzie miał duzy wisiłek by wejść do domu, czy sama bijatyka w więzieniu, gdzie sam nieźle oberwał a nie jak inni w amerykańcach typu "nieznszczalny cyborg";p Gdyby zakończenie było odważniejsze i główny bohater by zginął byłoby dla meni zaskoczenie i 10./10 ;p

ocenił(a) film na 7
xxDominikaxx

mnie i tak najbardziej rozwaliło jak w tym małym miasteczku były poszujkiwania (tam gdzie złapał tą policjantkę za gardło a policjantom kazał wyrzucić broń na żywopłot) -


- rozwaliło mnie jak on jeden uciekał a za nim TABUNY I RZESZE policjantów i żandarmerii go goniła - a on i tak im uciekł :D

ocenił(a) film na 8
Friese

Dużo było takich akcji. Ale film i tak bdb

ocenił(a) film na 7
xxDominikaxx

Masz rację, szczególnie zaś sama końcówka i sugerowanie, że tatuś żyje, to wielka wielka przesada. Jednakże film oglądało się bardzo dobrze, pod względem aktorskim dobrze, więc daję 7 (naciągane !)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones